€n Büyük Hepsi ve €ren FanLarının Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
€n Büyük Hepsi ve €ren FanLarının Buluşma Noktası

Hoşgeldiniz

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eren'i % kaç seviyosunuz_?

+2
en-büük-erenci
Eren&Aysenur
6 posters
YazarMesaj
Eren&Aysenur
moderatör
moderatör
Eren&Aysenur

Eren'i % kaç seviyosunuz_? Empty
MesajKonu: Eren'i % kaç seviyosunuz_?   Eren'i % kaç seviyosunuz_? Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:23 pm

valla ben %10000000000000 anlatamam ona sevgimi
en-büük-erenci
hepsiji erenji emre aydınjı admincik
hepsiji erenji emre aydınjı admincik
en-büük-erenci

MesajKonu: Geri: Eren'i % kaç seviyosunuz_?   Eren'i % kaç seviyosunuz_? Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 9:28 pm

bn %1000000000000000000000000000000...................... ve daaaaaaaaaaa fazlasını sevıorum
https://erenbakici.forumakers.com
yaseminnnnn
süper moderatör
süper moderatör
yaseminnnnn

MesajKonu: Geri: Eren'i % kaç seviyosunuz_?   Eren'i % kaç seviyosunuz_? Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 5:59 pm

%99.5 Very Happy
PRenses
moderatör
moderatör

MesajKonu: Geri: Eren'i % kaç seviyosunuz_?   Eren'i % kaç seviyosunuz_? Icon_minitimeSalı Nis. 08, 2008 5:06 pm

%100 Tabikiii...Very Happy
ErenDeniz
yabancı
yabancı
ErenDeniz

MesajKonu: Geri: Eren'i % kaç seviyosunuz_?   Eren'i % kaç seviyosunuz_? Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 6:22 pm

%1000000000000000000000000000000000...0000.....
£renciseda
yabancı
yabancı

MesajKonu: £rencisedaa   Eren'i % kaç seviyosunuz_? Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 2:44 pm

Tabiyikide %100 onu sefdim kdr kımseyi sefmedim naptı bilmiorum ama çhok sefiorum haa arkadaslar 23 nisnda Trt 1 i açın hpsi knseri var seyredelim bebikolarımızı
3 mayıstata açın o zmnda bn varım hpsi knserinde biletimi aldım sizde alın gerçi kalmamısktır ama genede şansınızı deneinn:d.. £RENİM SANA BAYILIOMM Very Happy ß!T@n£Mmm ..!!
£renciseda
yabancı
yabancı

MesajKonu: yaseminkoliq   Eren'i % kaç seviyosunuz_? Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 2:50 pm

Arkadaslarr bnim en yakın arkadasımın msn adresini veriyorum isteyen eklesin ama bnim verdiğimi solemeyin..£ğr bunu msn yi eklerseniz Hpsideki sevdiğiniz kişilere kavusabilirsiniz bu kız onların dizisinde yardımcı oyunculuk yapıyorrr adım Selinn bnm ama sakına selin verdi demeyin 15 yasından buyukler eklemesin(ERKEK)yanee ama kızlar eklleyebilir simdi msn adresini veriom seda-_-94@hotmail.com alın oke bnim verdimi solemek yokk....bu kız hepsi grubunu çok ii tanıyor tek hepsi grubunuda değil başka ünlülerdee var alın ekleyin ama dediğim gibi selin verdi demeyin bu yazıyı yollamayın ona oke hadi bakalım erkekler eklemeyin haaa bozuşuruz snnraa
£renciseda
yabancı
yabancı

MesajKonu: £rencisedaa   Eren'i % kaç seviyosunuz_? Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 2:52 pm

sedanın kullanıcı adına girdiğimide solemeyin vllh kızar oke su anda sedanın kullanıcı adında bnim SELİN oke

Eren'i % kaç seviyosunuz_?
1 sayfadaki 1 sayfası